1 / 5
E shitur
Foto e Telefon Gigaset AS690HX, i zi
Foto e Telefon Gigaset AS690HX, i zi
Foto e Telefon Gigaset AS690HX, i zi
Foto e Telefon Gigaset AS690HX, i zi
Foto e Telefon Gigaset AS690HX, i zi

Telefon Gigaset AS690HX, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
63.06 €
61.44 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.06 €
Ju kurseni 1.62 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje është projektuar për telefonat pa tela Gigaset AS690, Gigaset AS690 DUO dhe Gigaset AS690 TRIO. Posedon ekran bardh dhe zi, funksion të ndalimit të thirrjeve, HD Voice për thirrje të qarta kristal, hapësirë për 150 kontakte, SMS, alarm. Dimensionet e saj janë 155 x 49 x 28 mm dhe pesha 119 g.
Lansuar:
25. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
S30852-H2876-R601
Prodhuesi:
Gigaset
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4250366857206
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Telefon Gigaset AS690HX, i zi
61.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo