1 / 7
E shitur
Foto e Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza
Foto e Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza
Foto e Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza
Foto e Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza
Foto e Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza
Foto e Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza
Foto e Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza

Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.12 €
33.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.71 €
Ju kurseni 3.24 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët iPhone 12 Pro Max. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, është e bërë nga materiali i qëndrueshëm TPU që kombinon karakteristikat e ngurtësisë, butësisë dhe dizajnit të shkëlqyeshëm. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Mbrojtësja vjen me ngjyrë të zezë.
Lansuar:
16. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 12 Pro Max
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Apple
Materiali:
Polikarbonat, TPU
Karikim pa kabllo:
Kodi:
ACS01617
Prodhuesi:
Spigen
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Liquid Air për iPhone 12 Pro Max, të zeza
33.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo