1 / 5
E shitur
Foto e Tastierë Yenkee YKB 4020 WL, e zezë
Foto e Tastierë Yenkee YKB 4020 WL, e zezë
Foto e Tastierë Yenkee YKB 4020 WL, e zezë
Foto e Tastierë Yenkee YKB 4020 WL, e zezë
Foto e Tastierë Yenkee YKB 4020 WL, e zezë

Tastierë Yenkee YKB 4020 WL, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,490 MKD.
1,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,178 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. A keni një laptop që nuk ka një tastierë numerike, por ju duhet që të funksionojë? Atëherë YENKEE YKB 4020 është aksesori i duhur për ju. Madhësia e saj kompakte dhe dizajni i paktë ju kursen hapësirë ??dhe dizajni pa tel siguron përdorim të përshtatshëm në zyra, afarizëm ose takime biznesi. Përveç shifrave, ju siguron çelësa shtesë specialë me një sërë funksionesh të dobishme dhe shkurtore për punën e përditshme do të shpejtojnë punën tuaj. Poashtu, Kjo kjo tastierë lidhet përmes një porti USB që funksionon në valë të qëndrueshme 2.4 GHz. Përveç kësaj, do të gjeni një përshtatës TYPE-C që ju lejon të lidhni dongles në laptopë me porte USB-A dhe USB-C.
Lansuar:
17. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A
Lidhësit:
USB
Pa kabllo:
Vetëm numerike :
Kodi:
YKB 4020 WL
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
YENKEE
Ngjyra:
Zezë
Lloji i tastierës:
Membranë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669278619
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Yenkee YKB 4020 WL, e zezë
1,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo