1 / 1
Слика на Сет Тастатура + глушец Genius KM-8100

Сет Тастатура + глушец Genius KM-8100

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,690 MKD.
1,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,514 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Безжичен комплет тастатура и оптички глушец погоден за секојдневна употреба дома или во канцеларија. USB -интерфејс, распоред на чешка тастатура, мембрански копчиња. Глувче погодно за десничари и леваци, ергономски дизајн, со прилагодлива резолуција до 1300 dpi, 3 копчиња. Моќен глушец 1xAA, тастатура 1x AAA батерија.

Лансиран:
24. 9. 2019
Код:
31340004403
Ширина mm:
450,92
Висина mm:
26,46
Дебелина мм:
167,06
Рангирање на изгледот:
CZ, SK
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
488
Тип на тастатура:
Мембрана
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710268256267
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет Тастатура + глушец Genius KM-8100
1,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ