1 / 2
E shitur
Foto e Tastierë Logitech G413, ngjyrë argjendë
Foto e Tastierë Logitech G413, ngjyrë argjendë

Tastierë Logitech G413, ngjyrë argjendë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,790 MKD.
5,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,229 MKD.
Ju kurseni 300 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Tastiera Logitech G413 Silver është tastiera e përshtatshme mekanike për kompjuterin tuaj me butona që durojnë deri në 70 milionë klikime!

Pjesë përbërëse të tastierës janë kablloja 1.8 metra e gjatë, porti USB 2.0 për lidhje me kompjuter, kontrolluesin e dritës së tastierës dhe kontrollimin e mediave. Dimensionet e tij janë Dimensions 445 x 34 x 132 mm dhe peshë 1105 g.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
USB Hub:
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyra e pasme:
Bardhë
Ngjyra:
Argjendtë
Konektor:
USB
Trashësia [mm]:
132
Uebfaqja e prodhuesit:
logitech.com
Renditja/shfaqja:
US
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Lloji i tastierës:
Mekanike, Romer-G
Teknologjia:
USB-A
Pesha [g]:
1105
Dizajnuar për:
Kompjuter
Enter:
Dvourádkový
Tasti Shift:
Dlouhý
Pajisje speciale:
USB Hub
Rrokulliset mbi:
26-key
Besueshmëria:
98 %
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206071766
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Logitech G413, ngjyrë argjendë
5,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo