1 / 7
E shitur
Foto e Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK
Foto e Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK
Foto e Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK
Foto e Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK
Foto e Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK
Foto e Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK
Foto e Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK

Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,490 MKD.
4,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4,086 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Është ideale për përdoruesit të cilët dëshirojnë të luajnë me lëvizje dhe strategji të ndryshme. Shpejtësia e përgjigjes së tastierës me rastin e shtypjes së tastit është 1 ms. Gjithashtu përmban opsione për mbajtjen në mend të ndonjë funksioni që dëshironi ta zgjedhni ju. Gjatësia e kabllos është 1.8 m dhe lidhet me pajisje përmes portit USB.
Lansuar:
6. 1. 2021, 9. 1. 2021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Pajisje speciale:
Tërheqës i tasteve
Drita e pasme:
Kodi:
186057
Enter:
Dy-linjësh
Tasti Shift:
Dlouhý
Rollover:
N-key
Mbështetje për kyçe:
Gjerësia mm:
470
Lartësia mm:
34
Trashësia mm:
240
Renditjashfaqja:
CZ, SK
Ngjyrë e pasme:
RGB
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Koha e reagimit ms:
1
Pesha g:
900
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Prodhuesi:
Hama
Ngjyra:
Zezë
Lloji i tastierës:
Mekanik, Outemu Blue
EAN:
4047443446725
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Hama uRage Exodus 800, Outemu Blue, CZ/SK
4,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo