1 / 3
E shitur
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Speed, 120 copë, të argjendtë
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Speed, 120 copë, të argjendtë
Foto e Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Speed, 120 copë, të argjendtë

Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Speed, 120 copë, të argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,690 MKD.
4,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,805 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastet Kailh Speed (120 copë) për tastierat mekanike modulare Glorius. Ato nuk janë vetëm për të, ato janë të përdorshme edhe për tastierat e tjera ose për projektet tuaja DIY. Tastet Kailh janë kompatibile me SMD LEDs dhe mund të ndriçohen përmes një strehimi transparent. Porti MX (+) mund të përdoret gjithashtu në tastierë të pajisur me tastet Cherry MX. Me një jetë prej 70 milion klikimeve, këto taste janë jashtëzakonisht të qëndrueshme.
Lansuar:
11. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Glorious GMMK
I përdorshëm me markat:
Glorious
Materiali:
Plastik
Kodi:
KAI-SILVER
Prodhuesi:
Glorious PC Gaming Race
Ueb-i i prodhuesit:
Pcgamingrace.com
Ngjyra:
Argjendtë
EAN:
857372006457
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Taste për tastierë Glorious, mekanike, Kailh Speed, 120 copë, të argjendtë
4,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo