1 / 11
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
Foto e Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US

Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
87.37 €
82.51 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 78.58 €
Ju kurseni 4.86 €
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Kjo tastierë ultra-kompakte ka taste premium mekanike Kailh Box White të integruar në trup me kontroll dhe ndjeshmëri të përsosur në çdo situatë. Edhe pse tastiera është shumë e vogël, ajo gjithashtu shkëlqen në qëndrueshmërinë e saj. Kompaktësia rritet nga fakti që trupi i saj është vetëm 61% krahasuar me tastierat standarde. Qëndrueshmëria e lartë garantohet nga butonat me cilësi të lartë PBT me dy goditje, të cilat jo vetëm rrëshqasin. Tastiera duket kështu e re edhe pas disa qindra orësh lojë. Përveç kësaj, ju mund të ndryshoni lirisht tastet falë kombinimit të tyre me tre ngjyra. Switch-at Kailh Box Bardhë karakterizohen nga një shtypje e butë me një përplasje të dukshme klikuese të prekshme, e cila shoqëron shtypjen dhe lëshimin e tastit. Drita e pasme RGB e rregullueshme plotësisht është një çështje sigurisht. Cilësimet e tij sigurohen nga softueri i personalizuar, ku mund të zgjidhni nga më shumë se 16.8 milion ngjyra. Ju gjithashtu mund të konfiguroni me lehtësi makrot në këtë softuer. Kyçi i tastit WIN dhe shkurtesat e tjera të zakonshme janë një nga shumë specialitetet që do t'ju sjellin qetësi. Me mbulim të plotë të N-Key rollover, atëherë do të merrni regjistrim 100% të çdo shtypje, përfshirë. madje disa taste në të njëjtën kohë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Pajisje speciale:
Kablloja mund të largohet
Drita e pasme:
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
YKB 3600US
Enter:
Jednorádkový
Tasti Shift:
Dlouhý
Rollover:
N-key
Gjerësia mm:
293
Lartësia mm:
42
Trashësia mm:
103
Renditjashfaqja:
US
Ngjyrë e pasme:
RGB
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Formati i tastierës:
Kompakt (60%)
Lansuar:
16. 3. 2021
Hmotnost g:
550
Prodhuesi:
YENKEE
Ngjyra:
Zezë
Lloji i tastierës:
Kailh Box White, Mechanické
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669308521
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë YENKEE ATOM, Kailh Box White, US
82.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo