1 / 7
Слика на Тастатура Patriot Viper V770, US
Слика на Тастатура Patriot Viper V770, US
Слика на Тастатура Patriot Viper V770, US
Слика на Тастатура Patriot Viper V770, US
Слика на Тастатура Patriot Viper V770, US
Слика на Тастатура Patriot Viper V770, US
Слика на Тастатура Patriot Viper V770, US

Тастатура Patriot Viper V770, US

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
150.37 €
129.83 €
со ДДВ Без ДДВ 123.65 €
Заштеди 20.54 €
-14%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
30 април 2024 - 01 мај 2024
Македонија, други
01 мај 2024 - 02 мај 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Тастатура за игра Patriot Viper V770 Тастатурата Patriot Viper V770 ќе стане сон за сите играчи, што може да се случи токму сега. Нуди квалитетни механички прекинувачи Kailh Red со висока прецизна реакција, функции што можат да се конфигурираат, 5 наменски макро копчиња, наменски медиум, волумен и аудио контроли, избор од 16,8 милиони позадинско осветлување во боја со 10 поставки за профил на светло и многу повеќе! Нема бесмислени функции Сè што ви треба е вклучено во оваа тастатура за игри. Нема бесмислени карактеристики - производителот ги нагласува основните карактеристики што ви се потребни. Имате копче FN, копче за контрола на позадинското осветлување, контролирање на осветленоста, мултимедија, копчиња за борба против духови или копче за заклучување на Win. Осветлување со грабливост Patriot Viper V770 ви нуди целосно осветлено копче од тастатурата. Можете да изберете од 16,8 милји. бои, 10 позадинско осветлување и 5 светлосни профили. Прилагодете се на секое опкружување. Моќна Anti-Ghosting и НКРО технологија Благодарение на оптимизираните кола за борба Anti-Ghosting и технологијата NKRO, секое притискање на копчето се проектира веднаш во вашата игра, што е точно дури и кога ќе притиснете повеќе копчиња. Благодарение на дизајнот на скенирање на ударите на тастатурата, Anti-Ghosting работи точно таму каде што ви треба. И други придобивки 100% механички прекинувачи Kailh Red LED клучеви со осветлување 108 програмабилни макро клучеви Anti-Ghosting за превртување со 109 клучеви 10 светлосни профили Режим на игра USB влез Конструкција од алуминиум Удобен одмор на дланката 8 мултимедијални копчиња Клучни својства Играчката тастатура Patriot Viper V770 ќе ве привлече со своите демонски копчиња со осветлување на алуминиумското тело или 100% механички прекинувачи Kailh Red со прецизна реакција. Тастатурата нуди 108 програмабилни макро копчиња, 16,8 милиони копчиња во позадинско осветлување во боја со ефекти. Овој модел има распоред на англиска тастатура. Тастатурата има димензии 229 x 495 x 39 mm и тежи приближно 1398 g.
Код на производителот:
PV770MRUMXGM
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Пеша [g]:
1 398
Рангирање / приказ:
US
Ширина [мм]:
459
Игра:
По
Задно осветлување:
По
Боја на задниот дел од тастатурата:
RGB
Производител:
Viper Gaming
Тип на тастатура:
Каил Ред, механичар
Висина [mm]:
39
Дебелина [mm]:
229
EAN:
814914022900
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Patriot Viper V770, US
129.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ