1 / 3
E shitur
Foto e Tastierë Logitech K800, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech K800, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech K800, US, e zezë

Tastierë Logitech K800, US, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
132.76 €
126.28 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 120.26 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera Logitech Illuminated Keyboard K800 me wireless ka një dizajn të bukur. Ajo çfarë e bën këtë tastierë shumë të veçantë dhe të përdorshme është sipërfaqja e tastierës, e cila i përshtatet formës së gishtave në mënyrë të përsosur gjë që mundëson një punë me të lehtë. Përveç instalimit të lehtë kjo tastierë ju mundëson edhe një lidhje shumë të shpejtë me kompjuterin tuaj përmes USB. Përmes sensorëve që posedon, kjo tastierë zvogëlon ose rrit dritën e saj varësisht prej ambientit. Punon me gjuhë angleze. Bashkë me të vjen edhe kabllo përforcuese me port USB dhe manuali i përdorimit.
Kodi i prodhuesit:
920-002394
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Renditja/shfaqja:
US
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Lloji i tastierës:
Membranë
EAN:
5099206020306
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Logitech K800, US, e zezë
126.28 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo