1 / 9
Продадено
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела
Слика на Тастатура Logitech K380, САД, бела

Тастатура Logitech K380, САД, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
55.00 €
51.76 €
со ДДВ Без ДДВ 49.29 €
Заштеди 3.24 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Со оваа преносна bluetooth тастатура, лесно можете да уживате во практичноста и практичноста на пишување на работна маса и со вашиот паметен телефон или таблет. Можете да ја поврзете тастатурата со сите безжични уреди со Bluetooth што поддржуваат надворешни тастатури. -Блутут конекција -Компактен дизајн -Совршен за лаптоп, таблет и паметен телефон -Рамни клучеви Лесен и мобилен Ултра тенка и лесна тастатура K380 е дизајнирана така што можете да ја однесете насекаде. Напишете каде сакате, на кој било компатибилен компјутер, таблет, но исто така, на пример, телефон. Уживајте во работата на оваа тастатура со копчиња со низок профил, кои се тивки и лесно достапни. Леснотијата на користење на тастатурата е совршено надополнета со сет на функциски копчиња поставени традиционално на врвот на тастатурата. Елегантен дизајн и функција за лесно префрлување Елегантниот дизајн на овие копчиња слични на лаптоп изгледа одлично и е многу удобен. Тенкиот и елегантен дизајн заштедува простор и се истакнува каде и да ја користите тастатурата. Покрај практичниот дизајн, ќе уживате и во функцијата Easy-Switch, благодарение на која можете да се поврзете со најмногу три различни уреди истовремено. Само притиснете едно копче и можете да започнете да пишувате на друг уред. Познат распоред на клучеви Тастатурата K380 го препознава секој поврзан уред и автоматски ги доделува копчињата за да ви овозможи лесно создавање распоред со вашите омилени кратенки на тастатурата. Препознавајќи ги вашите специфични уреди, како што се компјутер на Apple или Windows, оваа тастатура секогаш испраќа правилни клучни кодови. Совршени клучеви Тастатурата има компактен дизајн. Благодарение на ова, ќе ја имате раката поблиску до глувчето, што ќе го ограничи движењето на рацете, ќе обезбеди поголема удобност и подобро држење на телото. Во исто време, нуди совршено умен распоред и дизајн на клучеви. Клучевите се екстремно рамни, така што овозможуваат целосно и тивко искуство при пишување. Клучни својства Безжична тастатура со Bluetooth Classic 3.0 тип на конекција со опсег до 10 m и со Easy-Switch функција. LED индикатори за батерија и три Bluetooth канали. Клучеви за пристап: дома, назад, префрлете апликации или контекстно мени. Димензии на тастатура 124 x 279 x 16 mm. Тежина 423 гр. Тастатурата има етикети за англиски клучеви.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
920-009868
Код:
920-009868
Лансиран:
2. 4. 2021
Конектор:
Bluetooth
Врски:
Врски:
Тип на батерија:
2x ААА
Тип на батерија:
2x ААА...
Тип на прекинувач::
Мембрана
Тип на осветлување:
Бело
Тип на тастатура:
Мембрана
На понуда од::
31. 3. 2021
Боја:
Бело, Бело
Боја на клучот:
Бело
Без кабел:
По
Па тела::
Поднесување::
US
Пеша [g]:
423
Производител:
Logitech, Logitech
Рангирање / приказ:
US
Безжична технологија:
Bluetooth
Безжична технологија::
Безжична технологија:
Длабочина [mm]::
124
Дебелина [mm]:
124
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206092921
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Logitech K380, САД, бела
51.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ