1 / 3
Продадено
Слика на Тастатура Dell KB-216, црна
Слика на Тастатура Dell KB-216, црна
Слика на Тастатура Dell KB-216, црна

Тастатура Dell KB-216, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 21.51 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Мултимедијална тастатура Dell KB216 Iredичената тастатура Dell е погодно решение за секојдневно пресметување дома или во канцеларија. Тастатурата е класичен дизајн со нумерички дел и мултимедијални копчиња. Се разбира, постојат тивки клучеви со низок профил, кои се пријатни на допир и речиси бесшумни, со што се обезбедува поголема удобност при работа. Мултимедијални копчиња и нумерички дел Кога го гледате горниот дел од тастатурата, не можете да ги пропуштите мултимедијалните копчиња, кои се дизајнирани за лесно пристап до карактеристики како што се игра, пауза, брзо премотување нанапред или брзо напред и контрола на јачината на звукот. Покрај мултимедијалните копчиња, сигурно ќе го поздравите фактот дека тастатурата е опремена и со нумерички дел, благодарение на што пишувањето броеви ќе биде погодно и брзо. Тивки, чувствителни копчиња со низок профил Елегантниот дизајн на копчињата изгледа одлично и е многу удобен. Тенкиот и елегантен дизајн на тастатура заштедува простор и совршено се истакнува на вашата работна маса. Тастатурата се поврзува со компјутерот преку USB -порта. Тастатурата е во CZ верзија, така што содржи чешки етикети на копчињата. Лесна инсталација на сигурна тастатура Тастатурата може да се поврзе со компјутер преку USB-портата веднаш по распакувањето, без да инсталирате никаков софтвер, затоа само поврзете ја тастатурата и можете да започнете со работа. Клучни својства Keyboardична тастатура со нумеричка тастатура и мултимедијални копчиња. Тастатурата има тенок, елегантен дизајн со низок профил и тивки копчиња. Тастатурата се поврзува со компјутерот преку USB -порта. Тастатурата е во CZ дизајн.

Код на производителот:
580-ADGP
Лансиран:
22 март 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Рангирање / приказ:
CZ
Производител:
Дел
Тип на тастатура:
Шикета, мембрана
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5397063710126
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура Dell KB-216, црна
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ