1 / 2
Слика на Тастатура C-TECH WLTK-01W, CZ / SK, бела
Слика на Тастатура C-TECH WLTK-01W, CZ / SK, бела

Тастатура C-TECH WLTK-01W, CZ / SK, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.69 €
27.46 €
со ДДВ Без ДДВ 26.15 €
Заштеди 0.23 €
-1%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи.
Практично контролирајте го вашиот мултимедијален уред со безжичната тастатура C-TECH, што е идеален придружник за вашата дневна соба. Тастатурата е компатибилна со повеќето SmartTV, Android, Chrome OS и Windows. Тастатурата има целосна чешка и словачка локализација.

Седнете и уживајте во удобноста! Множество мултимедијални копчиња и интегрирана тачпад ви овозможуваат уште полесна контрола. Тастатурата има вкупно 78 копчиња, има многу мала тежина и има компактно бели димензии.
Гаранција за производителот:
1 година
Допир на допир:
По
Без кабел:
По
Боја:
Бело
Конектор:
USB
Пеша [g]:
250
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Дебелина [mm]:
121
Длабочина [mm]::
121
Рангирање / приказ:
CZ, SK
Тип на тастатура:
Мембрана
Ширина [мм]:
366
Технологија:
USB-A
Тип на батерија:
2 x ААА...
Тип на прекинувач::
Мембрана
Безжична технологија::
Радио фрекфенција
Врски:
Врски:
Поднесување::
Поднесување:
Па тела::
Тип на осветлување:
Бело
Код на производителот:
WLTK-01W
EAN:
8594125009311
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура C-TECH WLTK-01W, CZ / SK, бела
27.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ