1 / 6
Продадено
Слика на Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro
Слика на Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro
Слика на Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro
Слика на Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro
Слика на Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro
Слика на Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro

Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
433.04 €
369.76 €
со ДДВ Без ДДВ 352.15 €
Заштеди 63.28 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Ниво на притисок:
8192
Код:
A13P
Резолуција на LPI:
5080
Точност мм:
0.01
Производител:
XP-PEN
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
654913041348
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Таблет за цртање ,XP-PEN Artist 13.3 Pro
369.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ