1 / 4
Продадено
Слика на Tаблет Wacom Intuos Pro Paper M
Слика на Tаблет Wacom Intuos Pro Paper M
Слика на Tаблет Wacom Intuos Pro Paper M
Слика на Tаблет Wacom Intuos Pro Paper M

Tаблет Wacom Intuos Pro Paper M

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25,990 MKD.
25,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 23,895 MKD.
Заштеди 900 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PTH-660P
Лансиран:
26 јануари 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Пеша [g]:
1 300
Корисен простор [Ш x Д]:
311 x 216
Резолуција [DPI]:
5 080
Ниво на притисок:
8192
Производител:
Ваком
Веб-страница на производителот:
Wacom.com
Безжичен:
По
Поддржани оперативни системи:
MacOS, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4949268620031
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Tаблет Wacom Intuos Pro Paper M
25,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ