1 / 6
Foto e Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri
Foto e Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri
Foto e Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri
Foto e Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri
Foto e Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri
Foto e Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri

Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
170.47 €
136.34 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 129.85 €
Ju kurseni 34.13 €
-20%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
28 qershor 2024 - 29 qershor 2024
Maqedoni, të tjera
29 qershor 2024 - 01 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Tableti Lenovo Tab M9 përdor një procesor MediaTek Helio G80 me 8 bërthama (2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz), i cili mbështetet nga një memorie operative me një kapacitet prej 4 GB LPDDR4X. Ekrani me prekje 19" IPS ka rezolucion 1340 x 800 pikselë. 64 GB memorie të brendshme përdoret për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet, të cilat mund t'i zgjeroni duke përdorur kartat e memories microSD. Një palë kamera ju lejojnë të komunikoni në internet me miqtë ose të shkrepni imazhe video dhe të kapni foto (përpara 2 Mpx dhe 8 Mpx pas). Performanca mahnitëse e zërit sigurohet nga 2 altoparlantët dhe mbështetja Dolby Atmos. Pajisja është e pajisur me një bateri të integruar me një kapacitet 5100 mAh dhe sistemi operativ Android është i parainstaluar.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rezolucioni i kamerës së pasme [MP]:
8
Wi-Fi:
Uebkamerë:
Bluetooth:
Sensor drite:
Busull:
Rezolucioni i kamerës së përparme [MP]:
2
Koha e vlerësuar e qëndrueshmërisë [h]:
13
Versioni i Bluetooth:
5,1
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5100
Standardet e Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Përshpejtues grafik:
Mali G52 MC2
Konektor [jack] 3.5mm:
Lloji i ekranit:
IPS
Kapaciteti maksimal i kartave të memories [GB]:
2 000
Sensor i lëvizjes:
API:
3. 3. 2023
EAN:
196802844147
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tablet Lenovo TAB M9, 4GB RAM, 64GB, gri
136.34 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo