1 / 3
E shitur
Foto e Tablet grafik One nga Wacom, M
Foto e Tablet grafik One nga Wacom, M
Foto e Tablet grafik One nga Wacom, M

Tablet grafik One nga Wacom, M

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
84.23 €
77.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 65.88 €
Ju kurseni 6.49 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Nëse doni të vizatoni diçka, rregulloni, nënshkruani ose thjesht ti jepni fëmijëve tuaj shumë argëtim herë pas here, mund të përdorni një tablet grafik. Wacom One është mjeti ideal për fillestarët. Wacom One ju lejon të krijoni vizatime dhe skica në tabletin tuaj grafik me një stilolaps të ndjeshëm ndaj presionit, dhe puna juaj ruhet direkt në formë digjitale. Ju menjëherë mund të shihni se çfarë jeni duke bërë në ekranin e monitorit dhe mund të ruani rezultatet e punës tuaj në çdo kohë. Krijimi i lapsit ose stilolapsit është mënyra më e natyrshme që një maus i rregullt nuk mund ta zëvendësojë. One, me stilolapsin e tij të ndjeshëm ndaj presionit, mund të ofrojë pikërisht atë që ju nevojitet me një sërë mjetesh digjitale. Përfitoni nga 2048 nivelet e presionit të stilolapsit për vizatime të sakta. Thjesht futni kabllon USB në Windows ose Mac OS PC tuaj, instaloni diskun dhe përdorni aplikacionin tuaj të preferuar. Tableti grafik One nga Wacom me madhësi M ofron një sipërfaqe pune aktive 216 x 135 mm. Tableti peshon 436 gram dhe dimensionet e tij janë 277 x 189 x 8.7 mm.

Lansuar:
10. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Niveli i presionit:
1024
Kodi:
CTL-672
Pesha g:
436
Rezolucioni LPI:
2540
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4949268621076
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tablet grafik One nga Wacom, M
77.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo