1 / 1
E shitur
Foto e Switch Cisco CBS350-24FP-4X

Switch Cisco CBS350-24FP-4X

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
80,690 MKD.
73,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 62,025 MKD.
Ju kurseni 7,500 MKD.
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje e menagjueshme switch është e përshtatshme për mjedise të vogla korporatash që i kushtojnë rëndësi sigurisë së lartë të rrjetit, administrimit të lehtë dhe rezistencës ndaj sulmeve. Ofron mbështetje për IPv6, VLAN, Layer 2, QoS, STP dhe veçori tjera. Menagjimi është i mundur përmes Cisco Business Dashboard; UI, CLI, SNMP. Ka ndërfaqe 24 x 10/100/1000 PoE + (370 W), 4 x SFP +.
Lansuar:
24. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Rackmount
PoE:
Adresat MAC:
16 000
USB:
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
24
Funksione:
DHCP snooping, L3, QoS, stackable, VLAN
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Menaxhim në ueb:
Kodi:
CBS350-24FP-4X-EU
Pesha kg:
4,6
Konsumi W:
437,4
Gjerësia mm:
445
Lartësia mm:
44
Trashësia mm:
345
Besueshmëria:
100 %
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
128
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Numri i porteve PoE të jashtëm:
24
PoE budget W:
370
Numri i porteve SFP:
4
Prodhuesi:
Cisco
EAN:
889728295673
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch Cisco CBS350-24FP-4X
73,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo