1 / 3
Foto e Switch analog Grandstream HT818, 8x FX port, 2x 100/1000
Foto e Switch analog Grandstream HT818, 8x FX port, 2x 100/1000
Foto e Switch analog Grandstream HT818, 8x FX port, 2x 100/1000

Switch analog Grandstream HT818, 8x FX port, 2x 100/1000

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12,566 MKD.
11,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9,822 MKD.
Ju kurseni 976 MKD.
-8%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Grandstream HT818 është projektuar për përdoruesit që duan të lidhin pajisjen e tyre analoge me një rrjet VoIP në shtëpi ose në zyrë. HT818 është një përshtatës analog i fuqishëm i telefonit që është i lehtë për t'u përdorur dhe përmban 8 porta FXS dhe një router NAT të integruar. Ky switch karakterizohet nga tipare të shumta si: Mbështetje 2 profile SIP; 8 porta FXS; Routeri me përkthim NAT; Lidhje Gigabit Ethernet; Teknologji e fortë e kodimit të AES; Cilësi e shkëlqyer e zërit me kod të gjerë HD; si dhe mundësia e kalimit automatik në server sekondar SIP në rast të dështimit .
Kodi i prodhuesit:
HT818
Lansuar:
17. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Grandstream
Ueb-i i prodhuesit:
Grandstream.com
EAN:
6947273702412
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch analog Grandstream HT818, 8x FX port, 2x 100/1000
11,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo