1 / 5
Продадено
Слика на Светлосна лента Elgato Wifi
Слика на Светлосна лента Elgato Wifi
Слика на Светлосна лента Elgato Wifi
Слика на Светлосна лента Elgato Wifi
Слика на Светлосна лента Elgato Wifi

Светлосна лента Elgato Wifi

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.83 €
85.95 €
со ДДВ Без ДДВ 72.84 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
RGB
Должина на лентата см:
200
Производител:
Елгато
Веб-страница на производителот:
Elgato.com/en
EAN:
840006636342
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Светлосна лента Elgato Wifi
85.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ