1 / 8
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
Слика на Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно

Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
233.82 €
227.32 €
со ДДВ Без ДДВ 192.64 €
Заштеди 6.50 €
-3%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Светилка за плафон
Материјали:
Метал
Команда:
По
Дебелина:
GU10
Протокол:
Philips HUE
Код:
50632/30/P7
Степен на заштита:
IP20
Постепено запирање на светлината:
По
Пеша кг:
0,569
Ширина mm:
80
Висина mm:
153
Дебелина мм:
195
RGB:
По
Осветлување флукс lm:
700
Излезна моќност W:
5.7
Температура на бојата К.:
2000
Часови на животниот век:
15 000
Максимална температура на осветлување [K]:
6500
Производител:
Philips HUE
Веб-страница на производителот:
Philips.com
Боја:
ЦРНО
Bluetooth:
По
Енергетска класа:
A+
EAN:
8718696171523
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Светло на Philips Hue Fugato GU10, 2x5,7W, црно
227.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ