1 / 5
Продадено
Слика на Светилка Pac-Man - лесни икони
Слика на Светилка Pac-Man - лесни икони
Слика на Светилка Pac-Man - лесни икони
Слика на Светилка Pac-Man - лесни икони
Слика на Светилка Pac-Man - лесни икони

Светилка Pac-Man - лесни икони

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.21 €
35.58 €
со ДДВ Без ДДВ 30.16 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Светилка
Материјали:
BDP
Код:
5055964752804
Ширина mm:
300
Висина mm:
100
Од серијата:
Pac-Man
Производител:
Паладоне
Веб-страница на производителот:
Paladone.com
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Светилка Pac-Man - лесни икони
35.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ