1 / 1
Foto e Kufje SWISSTEN Trix,të hirtë

Kufje SWISSTEN Trix,të hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
29.02 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.59 €
Ju kurseni 6.48 €
-18%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

SWISSTEN sjellë kufje me zë të përsosur dhe kumbues. Ato kanë jastëkë për veshë që do të sigurojnë rehati maksimale për veshët tuaj dhe nuk do të shkaktojë dhimbjen e tyre, pa marrë parasysh kohën e gjatë që ju luani. Sigurisht, janë të pajisura me teknologjinë Bluetooth v4.2. Ata garantojnë një eksperiencë unike që është pjesë e çdo lojë, muzikë apo filmi. Kanë frekuencë prej 20 Hz dhe rezistencë prej 32 ohm. Kufjet vijnë në ngjyrë të hirtë.

Dizajni i kufjeve [MP]:
Shirit për kokë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi i prodhuesit:
52510501
Kodi:
52510501
Lansuar:
16. 3. 2020
Lidhja e kufjeve MP:
Bluetooth
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
20
Mikrofon:
I integruar, I integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
108
Ngjyra:
Hirtë, Hirtë
Pa kabllo:
Pa tela:
Prodhuesi:
SWISSTEN, SWISSTEN
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2
Teknologjia pa tela:
Bluetooth v4.2
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595217465183
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje SWISSTEN Trix,të hirtë
29.02 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo