1 / 1
Продадено
Слика на Катанец со комбинација Dell Clicksafe за лаптоп

Катанец со комбинација Dell Clicksafe за лаптоп

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
69.60 €
со ДДВ Без ДДВ 58.99 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
461-AAEU
Лансиран:
5. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Дел
Производител:
Дел
EAN:
5028252511834
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Катанец со комбинација Dell Clicksafe за лаптоп
69.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ