1 / 6
E shitur
Foto e Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi
Foto e Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi
Foto e Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi
Foto e Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi
Foto e Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi
Foto e Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi

Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,290 MKD.
2,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,449 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një shënus praktik për funksionimin e ekranit me prekje. Ka një majë të ngurtësuar polieletal që zvogëlon fërkimin kur prekni ekranin, duke ju dhënë të njëjtën ndjesi si shtypja në letër. Për më tepër, është i pajtueshëm me të gjitha ekranet pa dallim. Nuk ka pse të çiftëzohet dhe zgjat deri në 5 orë si dhe mund të ngarkohet përmes lidhjes mikro USB. Ka një madhësi kompakte prej 110 x 9.5 mm dhe vjen me mbrojtësen e tij.
Lansuar:
2. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
FIXS-PINC-BK
Gjerësia mm:
9.5
Lartësia mm:
110
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
CR
EAN:
8591680098859
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Stilolaps FIXED Active për ekran me prekje, me mbrojtëse, i zi
2,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo