1 / 2
Foto e Kabllo PremiumCord stereo Jack 3.5mm - 2x CINCH, M/M, HQ, e mbrojtur, 1.5m, e zezë
Foto e Kabllo PremiumCord stereo Jack 3.5mm - 2x CINCH, M/M, HQ, e mbrojtur, 1.5m, e zezë

Kabllo PremiumCord stereo Jack 3.5mm - 2x CINCH, M/M, HQ, e mbrojtur, 1.5m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Marka PremiumCord është një garanci e cilësisë dhe një raporti të shkëlqyeshëm çmim / cilësi / performancë. Është një markë çeke e kabllove dhe aksesorëve për kompjuterë dhe një shumëllojshmëri audio dhe video. PremiumCord gjithashtu ofron pajisje periferike USB, konvertues dhe përshtatës USB. Kjo kabllo praktike është e përshtatshme për lidhjen e pajisjeve audio si TV, celularë dhe pajisje të tjera audio portative me një marrës AV ose sistem audio. Ajo ka mbrojtje të optimizuar ndaj përkuljes dhe strehim fleksibël. Lidhësi A është stereo jack 3.5 mm, lidhësi B ka 2x RCA (tingull majtas / djathtas). Lidhësit e veshur me ar përdoren për transmetimin optimal të sinjalit. Kablloja është e zezë dhe ka një gjatësi prej 1.5 m.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, TV
Lidhës të praruar në flori:
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
3, 3.5 mm jack, CINCH
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Kodi:
Kjqcin015
Gjatësia m:
1.5
Diametri i kabllos mm:
4
Lansuar:
23. 12. 2020
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Audio
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220020484
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord stereo Jack 3.5mm - 2x CINCH, M/M, HQ, e mbrojtur, 1.5m, e zezë
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo