1 / 7
Слика на Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1
Слика на Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1
Слика на Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1
Слика на Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1
Слика на Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1
Слика на Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1
Слика на Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1

Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.96 €
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €
Заштеди 17.87 €
-53%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Станица за полнење часовници, обезбедува брзо и сигурно полнење, поддржува синхронизација на податоци. Изработена е од високоотпорни материјали, со вградена заштита од преоптоварување, прегревање и краток спој. Кабелот е заштитен од краток спој и прегревање, така што е апсолутно безбеден и можете да го полните без грижа. Тоа е безжична станица која има долг работен век. Ова е оригинален полнач за Mi Watch S1 со брзо полнење и USB инбтеерфејс.
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
6934177764165
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Докинг станица Xiaomi за Mi Watch S1
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ