1 / 3
Слика на Kingston Workflow Station Dock, сребрeн
Слика на Kingston Workflow Station Dock, сребрeн
Слика на Kingston Workflow Station Dock, сребрeн

Kingston Workflow Station Dock, сребрeн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,990 MKD.
6,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 5,669 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-5%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Kingston Workflow Station обезбедува флексибилен систем за пренесување на вашите видеа, фотографии и аудио истовремено од повеќе извори. Забрзајте го процесот на постпродукција и создадете извештај за преземање датотека што одговара на вашите потреби. Во овој случај, станува збор за приклучна станица и USB miniHub. Предности на работното работно место пристаниште Докажан квалитет на производите на Кингстон со години Поддршка за поврзување до 4 модули Вклучен е USB miniHub Интерфејс USB 3.2 Gen2 тип-C Докинг станица и miniHub Пристанишната станица овозможува поврзување до 4 модули. За поврзување користи USB 3.2 Gen2 тип-C интерфејс. Самите модули, вклучително и вклучениот USB miniHub, користат интерфејс USB 3.2 Gen1 type-C за поврзување со станицата. MiniHub обезбедува приклучоци: 1x USB тип-A и 1x USB тип-C. Клучни својства Тоа е приклучна станица која обезбедува модуларен склоп за преземање и поставување податоци од надворешни уреди. Користи интерфејс USB 3.2 Gen2 type-C за да се поврзе со уредот. Поддржува поврзување до 4 модули. Модулите за поврзување користат интерфејс USB 3.2 Gen1 type-C. Станицата има надворешно напојување. Вклучува USB miniHub модул, кој обезбедува приклучоци: 1x USB тип-А и 1x USB тип-Ц. Модулот може да се користи и одделно со употреба на USB-тип кабел.

Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
292
Веб-страница на производителот:
kingston.com
Тип на рамка:
Докинг станица
Пристанишна технологија:
USB 3.0 / 3.1 Gen 2
Доверливост:
100 %
Дебелина [mm]:
55,77
Ширина [мм]:
160,27
Висина [mm]:
70,27
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
740617307733
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Kingston Workflow Station Dock, сребрeн
6,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ