1 / 2
Продадено
Слика на Стабилизатор DJI RONIN-SC (Pro Combo) за DSLR камера
Слика на Стабилизатор DJI RONIN-SC (Pro Combo) за DSLR камера

Стабилизатор DJI RONIN-SC (Pro Combo) за DSLR камера

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
39,590 MKD.
38,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 32,364 MKD.
Заштеди 1,400 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Ротација:
По
Код:
DJ0508
Пеша кг:
1.1
Доверливост:
100 %
Капацитети максимум кг:
2
Производител:
DJI
Веб-страница на производителот:
Dji.com
Боја:
ЦРНО
Носители за:
Камера
Тип на држач:
Електронски стабилизатор
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Стабилизатор DJI RONIN-SC (Pro Combo) за DSLR камера
38,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ