1 / 1
Продадено
Слика на Соларикс приклучок CAT6 UTP 2 x RJ45, SX9-2-6-UTP-WH

Соларикс приклучок CAT6 UTP 2 x RJ45, SX9-2-6-UTP-WH

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.06 €
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €
Заштеди 1.62 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
23100093
Лансиран:
10. 4. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Соларикс
Боја:
Бело
EAN:
8595684700374
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Соларикс приклучок CAT6 UTP 2 x RJ45, SX9-2-6-UTP-WH
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ