1 / 1
Продадено
Слика на Solarix приклучок CAT5E UTP 2 x RJ45 SX9-2-5E-UTP-WH

Solarix приклучок CAT5E UTP 2 x RJ45 SX9-2-5E-UTP-WH

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €
Заштеди 1.62 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
23100091
Лансиран:
10. 4. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Соларикс
Боја:
Бело
EAN:
8595684700350
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Solarix приклучок CAT5E UTP 2 x RJ45 SX9-2-5E-UTP-WH
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ