1 / 16
Продадено
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
Слика на Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne

Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.29 €
30.66 €
со ДДВ Без ДДВ 25.99 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Слушалките Xbox ONE Talk обезбедуваат одличен, јасен звук за комуникација со пријателите. Слушалките се поврзуваат со безжичниот контролер Xbox ONE и батериите не се потребни. Исто така, ќе имате контрола на јачината на звукот и исклучување на микрофонот на вашите прсти. С Everything е едноставно и брзо. Пријатели Слушајте ги вашите пријатели и противници со висок квалитет благодарение на звучникот со широкопојасен опсег и вашиот глас точно ќе го сними микрофон со висок квалитет. Слушалките се дизајнирани за удобна употреба за време на долги часови игра.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
S5V-00015
Код:
S5V-00012
Лансиран:
16 јули 2014 година
Тип слушатели:
За главата
Игра:
По
Микрофон:
По, тобоган, тобоган
Платформа:
XONE
Производител:
Мајкрософт, Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
EAN:
8853708176216
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки за разговор на Microsoft , XboxOne
30.66 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ