1 / 2
Продадено
Слика на Слушалки со микрофон Zalman ZM-HPS200, црна
Слика на Слушалки со микрофон Zalman ZM-HPS200, црна

Слушалки со микрофон Zalman ZM-HPS200, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.22 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €
Заштеди 1.63 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ZM-HPS200
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
275
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Чувствителност [dB - SLP]:
118
Игра:
По
Микрофон:
По
Тип слушатели:
слушалки
Гласовна команда:
Во слушалки
Големина на звучникот [мм]:
40
Производител:
Залман
Платформа:
PC
Конектор:
3,5 mm (TRS)
Должина на кабел [m]:
2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8809213764745
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки со микрофон Zalman ZM-HPS200, црна
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ