1 / 6
Продадено
Слика на Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни
Слика на Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни
Слика на Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни
Слика на Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни
Слика на Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни
Слика на Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни

Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
72.85 €
69.60 €
со ДДВ Без ДДВ 58.99 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Bluetooth v4.2
Без кабел:
По
Микрофон:
интегриран
Тип слушатели:
слушалки
Код:
933402
Минимален опсег на фреквенција Hz:
18
Максимален опсег на фреквенција kHz:
22
Импеданса Ом:
28
Големина на звучникот мм:
40
Работен век [часови] „до“:
14
Производител:
SWISSTEN
Веб-страница на производителот:
Swissten.com
Боја:
ЦРНО
Конектор:
USB-C
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595217470842
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки SWISSTEN Hurricane, црни
69.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ