1 / 2
Слика на Слушалки SONY MDR-ZX110, бела
Слика на Слушалки SONY MDR-ZX110, бела

Слушалки SONY MDR-ZX110, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.84 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Само уште 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MDRZX110W.AE
Лансиран:
8 октомври 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
слушалки
Пеша [g]:
120
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
12
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
22
Импеданса [Ом]:
24
Чувствителност [dB - SLP]:
98
Тип слушатели:
слушалки
Производител:
Сони
Веб-страница на производителот:
Sony.cz
Конектор:
3,5 mm (TRS)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4905524937787
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки SONY MDR-ZX110, бела
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ