1 / 6
Слика на Слушалки Sennheiser HD 599
Слика на Слушалки Sennheiser HD 599
Слика на Слушалки Sennheiser HD 599
Слика на Слушалки Sennheiser HD 599
Слика на Слушалки Sennheiser HD 599
Слика на Слушалки Sennheiser HD 599

Слушалки Sennheiser HD 599

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
220.82 €
214.32 €
со ДДВ Без ДДВ 181.62 €
Заштеди 6.50 €
-3%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
HD 599
Лансиран:
16 септември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
слушалки
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
12
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
38,5
Импеданса [Ом]:
50
Чувствителност [dB - SLP]:
106
Тип слушатели:
слушалки
Производител:
Сенхајзер
Веб-страница на производителот:
Sennheisercommunications.com
Конектор:
3,5 mm (TRS), 6,3 mm (TRS)
Должина на кабел [m]:
3
EAN:
4044155207576
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Sennheiser HD 599
214.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ