1 / 1
Продадено
Слика на Pioneer SE-CH3T Слушалки, златни

Pioneer SE-CH3T Слушалки, златни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
50.21 €
46.96 €
со ДДВ Без ДДВ 39.80 €
Заштеди 3.25 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SE-CH3T-G
Лансиран:
26. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
1
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
8
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
40
Импеданса [Ом]:
16
Чувствителност [dB - SLP]:
102
Микрофон:
интегриран
Специјална опрема:
Гуми за замена
Тип слушатели:
Слушалки, Слушање
Големина на звучникот [мм]:
5.5
Производител:
Пионер
Веб-страница на производителот:
Pioneerelectronics.com
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
Должина на кабел [m]:
1.2
EAN:
4573243092232
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Pioneer SE-CH3T Слушалки, златни
46.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ