1 / 2
Продадено
Слика на Слушалки Panasonic RP-HS34E-A, сина
Слика на Слушалки Panasonic RP-HS34E-A, сина

Слушалки Panasonic RP-HS34E-A, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RP-HS34E-A
Лансиран:
17 август 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Спорт, за уши
Пеша [g]:
9,5
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
10
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
25
Импеданса [Ом]:
23
Чувствителност [dB - SLP]:
112
Тип слушатели:
Спорт, за уши
Големина на звучникот [мм]:
14.3
Производител:
Панасоник
Конектор:
3,5 mm (TRS)
Должина на кабел [m]:
1,2
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5025232768066
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Panasonic RP-HS34E-A, сина
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ