1 / 1
Продадено
Слика на Слушалки Panasonic PR-HS46E

Слушалки Panasonic PR-HS46E

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.31 €
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €
Заштеди 3.24 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RP-HS46E-W
Лансиран:
12 април 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Спорт
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
32
Чувствителност [dB - SLP]:
108
Тип слушатели:
Спорт, за уши
Производител:
Панасоник
Конектор:
3,5 mm (TRS)
EAN:
5025232523337
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Panasonic PR-HS46E
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ