1 / 1
Продадено
Слика на Слушалки KOSS KPH / 7, црна

Слушалки KOSS KPH / 7, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
со ДДВ Без ДДВ 10.86 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
KPH/7 K (24 muaj)
Гаранција за производителот:
1 година
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
80
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
18
Импеданса [Ом]:
32
Чувствителност [dB - SLP]:
91
Тип слушатели:
слушалки
Производител:
KOSS
Веб-страница на производителот:
Koss.com
Конектор:
3,5 mm (TRS)
Должина на кабел [m]:
1,25
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
021299181003
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки KOSS KPH / 7, црна
12.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ