1 / 3
Продадено
Слика на Слушалки Jabra PRO 930, Mono, DECT, MS
Слика на Слушалки Jabra PRO 930, Mono, DECT, MS
Слика на Слушалки Jabra PRO 930, Mono, DECT, MS

Слушалки Jabra PRO 930, Mono, DECT, MS

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
254.94 €
198.07 €
со ДДВ Без ДДВ 167.85 €
Заштеди 56.87 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
930-25-503-101
Лансиран:
14. 3. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
DECT
Без кабел:
По
Микрофон:
тобоган
Предвиден животен век (часови):
8
Тип слушатели:
Слушалки, слушалки
Заглавување на бучава:
По
Производител:
Јабра
Веб-страница на производителот:
Jabra.com
Конектор:
USB-A
EAN:
5706991013603
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Jabra PRO 930, Mono, DECT, MS
198.07 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ