1 / 2
Продадено
Слика на Слушалки Jabra Evolve2 40, USB-C, UC стерео, црни
Слика на Слушалки Jabra Evolve2 40, USB-C, UC стерео, црни

Слушалки Jabra Evolve2 40, USB-C, UC стерео, црни

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
173.70 €
163.95 €
со ДДВ Без ДДВ 138.94 €
Заштеди 9.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
тобоган
Тип слушатели:
Канцеларија, слушалки
Код:
24089-989-899
Пеша г.:
188
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
14
Чувствителност dB - SLP:
-26
Големина на звучникот мм:
40
Производител:
Јабра
Веб-страница на производителот:
Jabra.com
Боја:
ЦРНО
Конектор:
USB-C
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Jabra Evolve2 40, USB-C, UC стерео, црни
163.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ