1 / 5
Продадено
Слика на Слушалки ASUS ROG STRIX GO Core, црне
Слика на Слушалки ASUS ROG STRIX GO Core, црне
Слика на Слушалки ASUS ROG STRIX GO Core, црне
Слика на Слушалки ASUS ROG STRIX GO Core, црне
Слика на Слушалки ASUS ROG STRIX GO Core, црне

Слушалки ASUS ROG STRIX GO Core, црне

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
93.90 €
50.21 €
со ДДВ Без ДДВ 42.55 €
Заштеди 43.69 €
-47%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Игра:
По
Микрофон:
Прилагодлив
Тип слушатели:
За главата
Код:
90YH02R1-B1UA00
Должина на кабел м:
1.2
Пеша г.:
252
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
40
Чувствителност dB - SLP:
-45
Импеданса Ом:
32
Големина на звучникот мм:
40
Начини на поврзување:
1x 3,5 mm
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Платформа:
Компјутер, PS4, PS5, серија Xbox, XONE
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4718017635295
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки ASUS ROG STRIX GO Core, црне
50.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ