1 / 3
Слика на Слушалки A4Tech Bloody G200, црна
Слика на Слушалки A4Tech Bloody G200, црна
Слика на Слушалки A4Tech Bloody G200, црна

Слушалки A4Tech Bloody G200, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.02 €
со ДДВ Без ДДВ 35.61 €

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Совршен звук, совршена удобност. Слушалките за игри A4Tech Bloody G200 се совршени за вашите непречени игри. -Насочен микрофон со поништување на бучава -Звучници со дијаметар од 50мм со NdFeB магнети -Автоматски прилагодлива лента за глава -Плетен кабел за да спречите заплеткување -Големи кожни навлаки за уши -Задно осветлување со 7 неонски бои Квалитетна изработка Слушалките A4Tech Bloody G200 се изработени од висококвалитетни материјали за ваша удобност дури и по неколкучасовни компјутерски авантури. Нивниот елегантен дизајн ќе ги израдува дури и најсложените играчи. Кога станува збор за квалитетот и удобноста, Bloody никогаш не прави компромиси. Willе ви одговараат Мека кожна лента за глава е наменета за сите видови и форми на главата. Обезбедува удобна и непречена употреба. Исклучително удобните слушалки потоа ги елиминираат сите звуци на околината и ви помагаат да се фокусирате само на играње игри. Рамката за светлина не ја оптоварува главата и обезбедува удобност цел ден. Звучници од 50 мм Звучниците од 50мм содржат NdFeb магнети и серпентина со висок напон CCAW. Единствената мембрана со ласерско сечење нуди екстремна точност на репродукција на звукот од играта. Задно осветлување со 7 бои Слушалките изгледаат навистина одлично благодарение на LED позадинското осветлување. LED позадинското осветлување е достапно во 7 неонски бои, што ја нагласува атмосферата на играта. Микрофон Уживајте во комуникацијата со соиграчите што има смисла. Висококвалитетниот микрофон за поништување на бучавата ефикасно го намалува несаканиот шум во позадина. С Everything ќе се слушне точно како што го кажувате. Клучни својства Стерео слушалки за игри со микрофон. Многу удобен дизајн. Задно осветлување во 7 неонски бои. 3.5mm аудио + USB приклучок конекција за LED позадинско осветлување. Звучници со дијаметар од 50мм со магнети NdFeB. Насочен микрофон за поништување на бучава. Плетен кабел за поврзување отпорен на виткање, должина 200 см. Параметри на слушалки -Фреквентен опсег: 20Hz -20kHz -Чувствителност 100dB (1KHz) -Импеданса: 16 оми Параметри на микрофон -Фреквентен опсег: 100Hz -10kHz -Осетливост: -44dBV

Задно светло:
Шарени, повеќебојна
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина на кабел [m]:
2
Импеданса [Ом]:
16
Код на производителот:
G200
Код:
G200
Лансиран:
Лансиран
Конектор:
2
Тип слушатели:
слушалки
Игра:
По
Големина на звучникот [мм]:
50
Метод на поврзување:
1x 3,5 mm + USB за напојување, 2x 3,5 mm + USB за напојување...
Микрофон:
Прилагодлив
Чувствителност [dB / SLP]:
100
На понуда од::
4. 4. 2021
Број на конектори:
Број на конектори
Специјална опрема:
Намалувач (3,5 мм 4 пин до 2x 3 пин приклучок), Намалување (3,5 mm 4 пински до 2x 3 пински слотови)
Платформа:
PC
Производител:
A4Tech крвав, A4Tech крвав
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
100
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Дебелина [mm]:
97
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711421957236
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки A4Tech Bloody G200, црна
42.02 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ