1 / 3
E shitur
Foto e Këllëf mbrojtës Nintendo Carry Case, Animal Crossing (SWITCH)
Foto e Këllëf mbrojtës Nintendo Carry Case, Animal Crossing (SWITCH)
Foto e Këllëf mbrojtës Nintendo Carry Case, Animal Crossing (SWITCH)

Këllëf mbrojtës Nintendo Carry Case, Animal Crossing (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo është një çantë mbrojtëse për ruajtjen dhe mbrojtjen e Nintendo Switch Lite. Mbrojtësja mbron kontrollerin nga pluhuri, gërvishtjet dhe nëse ajo bie në tokë. Është gjithashtu një mjet i shkëlqyeshëm kur udhëtoni bashk me kontrollerin tuaj.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Uebfaqja e prodhuesit:
nintendo.com
I përdorshëm me:
Nintendo, Nintendo Switch
Data e lansimit:
29. 2. 2020
EAN:
45496431365
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Këllëf mbrojtës Nintendo Carry Case, Animal Crossing (SWITCH)
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo