1 / 3
Продадено
Слика на Заштитник CellularLine Book Agenda 2 за Apple iPhone 12 mini, црно
Слика на Заштитник CellularLine Book Agenda 2 за Apple iPhone 12 mini, црно
Слика на Заштитник CellularLine Book Agenda 2 за Apple iPhone 12 mini, црно

Заштитник CellularLine Book Agenda 2 за Apple iPhone 12 mini, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.04 €
6.33 €
со ДДВ Без ДДВ 5.36 €
Заштеди 22.71 €
-78%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12 Mini
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
СТП кожа
Код:
BOOKAGENDA2IPH12K
Производител:
CellularLine
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Јас капак
EAN:
8018080388521
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник CellularLine Book Agenda 2 за Apple iPhone 12 mini, црно
6.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ