1 / 9
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
Слика на Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена

Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
190.19 €
178.57 €
со ДДВ Без ДДВ 170.07 €
Заштеди 11.62 €
-7%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
BGW27
Лансиран:
22. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 mm приклучок (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (2x)
Број на ладилни места:
8
Број на фанови:
2
Димензии на кутијата:
532 x 240 x 514
Специјална опрема:
Филтер за прав, про transparentирна страна, контрола на течноста за ладење, изолација на бучавата
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 & quot; (2-14x), внатрешни 3,5 & quot; (3-7x)
Систем за ладење на вода:
Горниот слот 120/240 / 360мм, преден слот 120/140/240/280 / 360мм, заден слот 120 / 140мм
Комплет за ладење:
2х140мм
Места за ладење:
HDD 1x120 / 140mm, горен 3x120 / 140mm, преден 3x120 / 140mm, заден 1x120 / 140mm
Производител:
Биди тивок!
Веб-страница на производителот:
Bequiet.com
Пеша [кг]:
11,22
Боја:
Црна, сребрена
Вид на ложа:
Мидлтоуер
Максимална должина на картичката [см]:
44,9
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
18.5
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, проширен ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
9
EAN:
4260052187043
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште Be quiet! Silent Base 601, застаклена, сребрена
178.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ