1 / 4
Продадено
Слика на Фигура The Last of Us Part II - Ellie With Bow
Слика на Фигура The Last of Us Part II - Ellie With Bow
Слика на Фигура The Last of Us Part II - Ellie With Bow
Слика на Фигура The Last of Us Part II - Ellie With Bow

Фигура The Last of Us Part II - Ellie With Bow

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
74.47 €
71.23 €
со ДДВ Без ДДВ 60.36 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
761568006735
Производител:
Црн коњ
Веб-страница на производителот:
Darkhorse.com
Серија игри:
Последниот од нас
EAN:
761568006735
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фигура The Last of Us Part II - Ellie With Bow
71.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ