1 / 6
Продадено
Слика на ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter
Слика на ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter
Слика на ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter
Слика на ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter
Слика на ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter
Слика на ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter

ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
55.00 €
51.76 €
со ДДВ Без ДДВ 43.86 €
Заштеди 3.24 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Комплет за градење
Материјали:
Метал
Ширина mm:
116
Висина mm:
54
Дебелина мм:
135
Во серијалот:
Војна на ѕвездите
Производител:
Метална земја
Веб-страница на производителот:
Metalearth.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
32309014198
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ICONX - Star Wars - X-Wing Starfighter
51.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ