1 / 4
Продадено
Слика на Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Stealth Edition Tenkeyless,
Слика на Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Stealth Edition Tenkeyless,
Слика на Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Stealth Edition Tenkeyless,
Слика на Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Stealth Edition Tenkeyless,

Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Stealth Edition Tenkeyless,

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
82.70 €
45.33 €
со ДДВ Без ДДВ 38.42 €
Заштеди 37.37 €
-46%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 3. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
Гума, пена
Код:
GWR-87-STEALTH
Ширина mm:
360
Висина mm:
25
Дебелина мм:
100
Производител:
Славна трка за игри на среќа со компјутер
Веб-страница на производителот:
Pcgamingrace.com
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
857372006556
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Glorious Padded Keyboard Wrist Rest - Stealth Edition Tenkeyless,
45.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ